پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم گلچین كهن شهر رباط‌كریم یك؛ ابر سنگ آمل صفر
يکشنبه, 19 آذر 1402
عنوان گروه خبري / روابط عمومی(حوزه شهردار) .
  • ساعت : ۱۰:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ 
  • کد خبر : ۳۱۲۹
گلچین كهن شهر رباط‌كریم یك؛ ابر سنگ آمل صفر
به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم؛ سومین برد متوالی تیم فوتبال گلچین کهن شهر رباط‌کریم / صدرنشینی مقتدرانه تیم فوتبال گلچین با ۹ امتیاز از ۳ بازی.

 در این بازی که دکتر حمیدرضا الهیاری شهردار کهن دیار کریمان, شهرستان رباط‌کریم به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی در ورزشگاه شهدای رباط‌کریم حاضر شدند و به تماشای این بازی جذاب پرداختند.

 شهردار رباط‌کریم از آغاز بازسازی اساسی استادیوم شهدا خبر داد و گفت: شهرداری می‌تواند با ترویج و توسعه ورزش در بین جوانان، برنامه‌های مطلوبی اجرا کند.

 دکتر الهیاری در حاشیه این بازی افزود: شهرداری رباط‌کریم اقدامات عمرانی متعددی در ساماندهی استادیوم مذکور انجام داده است.

 سکاندار مدیریت شهری از نظافت و پاک‌سازی محوطه این ورزشگاه توضیحاتی ارائه نمود و ادامه داد: کار ساخت رختکن های ورزشگاه، اتاق داوران و ناظران، نیمکت‌های ذخیره این ورزشگاه نیز انجام شده و در حال حاضر نصب شده است.

 در ادامه بازی‌های لیگ دسته سه فوتبال کشور، تیم‌های گلچین رباط‌کریم و ابرسنگ آمل امروز در ورزشگاه شهدای رباط‌کریم به مصاف یکدیگر رفتند که گلچین در نهایت با نتیجه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کرد.

 در این دیدار داود سعادتی در دقیقه ۵۰ موفق شد برای تیم گلچین گل‌زنی کند تا این تیم نوپا با سه برد و ۹ امتیاز مقتدرانه در جدول این دوره از بازی‌ها صدرنشینی کند.

منبع خبر
اداره روابط عمومی
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0