07 بهمن 1400 ساعت 17:50

مسئول پیگیری امور شهرداری رباط کریم و رئیس شورای اسلامی شهر، در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را به همه آحاد مردم شریف و متدین رباط کریم تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ متن پیام بشرح ذیل می باشد:

 
بسم الرب الشهدا  و الصدقین


هفته دفاع مقدس ، یادآور افتخارات ، شهامت ها ، رشادت ها و شهادت ها است . یادآور مردانی که مردانگی آفریدند .

ایران هرگز به منظور فزون‏خواهی و قدرت‏ طلبی وارد عرصه جنگ نشد، بلکه روحیه حمیت و غیرت فرزندان این آب خاک بود که به تأسی از مولا و سالارشان حضرت حسین بن علی(ع) در تحقق شعار «هیهات منّا الذله» کوشیدند تا هرگز تسلیم ننگ و ذلّت و زبونی نشوند و از کیان و حیثیت اعتقادی خود دفاع کنند .

یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتی‏ها و ایثارگری‏های خود، آیین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان‏ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده .

اینجانبان به نمایندگی از طرف اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پرسنل خدوم مدیریت شهری رباط کریم، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان رباط کریم تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را  برای خود و همگان مسألت می نماییم.

               

مهندس قاسم زاده، مسئول پیگیری امور شهرداری رباط کریم

منوچهر جعفری، رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم


تابلو اعلانات

Back to Top

Template Design:aron Group