پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم مرحله دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری
جمعه, 29 تير 1403
عنوان گروه خبري / معاونت فرهنگی اجتماعی .
  • ساعت : ۰۹:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ 
  • کد خبر : ۳۳۸۳
دعوت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم برای حضور پرشور در مرحله دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری
مرحله دوم چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم با صدور پیامی از عموم مردم شریف ایران اسلامی به‌ ویژه شهروندان فهیم کهن شهر رباط کریم برای حضور پرشور در مرحله دوم از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، متن پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر فرصت مهم دیگری در پیش روی ملت شریف ایران اسلامی قرار گرفت تا همچون جمعه هفته گذشته هشتم تیرماه این بار نیز در روز جمعه پانزدهم تیر ۱۴۰۳ به پای صندوق‌های رأی آمده و در انتخاب رئیس‌جمهور ایران عزیز سهیم باشند.
 
قطعا حضور همه ما در پای صندوق‌های اخذ رأی و انتخاب فردی اصلح برای تصدی قوه مجریه که مدیر و مدبر و توان اداره کشور بزرگ ایران را داشته باشد و در خط امام و رهبری حرکت کند، کار و اقدامی بزرگ است که مردم عزیز کشورمان بویژه رباط کریمی های همیشه در صحنه در خلق حماسه بزرگ انتخاباتی جمعه این هفته مشارکت خواهند داشت.
 
اینجانبان ضمن دعوت از آحاد و اقشار مختلف جامعه جهت مشارکت حداکثری در انتخابات و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی، به‌منظور حفظ اقتدار و عزت بیش از پیش ایران سرافراز همگان را به حضور پرشور و حماسی در این انتخابات برای تعیین سرنوشت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خود، فرزندان و آیندگان مان توصیه و تأکید می‌کنیم.
 
حمیدرضا اله یاری، شهردار رباط کریم
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم

منبع خبر
روابط عمومی
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0