پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم    از  2  
آرشیو تصاویر
نمايش:همه آیتم هادسته بندی ها

موضوع مطالب 
طعمه گذاری در راستای امحاء جانوران موذی
با هدف سلامت شهروندان طعمه گذاری در راستای امحاء جانوران موذی  جديد!
کد خبر : ۳۳۴۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ 
به منظور مقابله با حیوانات ناقل بیماری و جلوگیری از انتشار آلودگی از سوی حیوانات موذی به خصوص موش‌های شهری، طرح طعمه گذاری معابر و انهار سطح شهر به همت معاونت خدمات شهر به صورت مستمر در حال اجراست.
اطلاع‌رسانی و شفافیت در زمره حقوق شهروندی و اجتماعی قلمداد می‌شود
عسگری مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم: اطلاع‌رسانی و شفافیت در زمره حقوق شهروندی و اجتماعی قلمداد می‌شود  جديد!
روابط عمومی دانشی به ظرافت و ژرفای ارتباط انسانی
کد خبر : ۳۳۴۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ 
مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم با اشاره به اهمیت جایگاه نهاد روابط عمومی در عصر ارتباطات به عنوان حلقه ارتباطی بین سازمان و جامعه و زمینه‌ساز تبادل افکار و اطلاع‌رسانی صحیح دوسویه، گفت: با توجه به لزوم حرکت روابط عمومی‌ها در راستای مسوولیت اجتماعی و اعتماد آفرینی، اطلاع‌رسانی دقیق، موثر و شف ...
پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط كریم به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
کد خبر : ۳۳۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ 
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفتند.
دكتر اله‌یاری: تلاش مدیریت شهری بر ارتقاء كیفیت خدمات و جهش سرانه‌ها در سال ۱۴۰۳ است
تداوم نظارت میدانی شهردار رباط‌کریم بر پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌های خدماتی دكتر اله‌یاری: تلاش مدیریت شهری بر ارتقاء كیفیت خدمات و جهش سرانه‌ها در سال ۱۴۰۳ است  جديد!
کد خبر : ۳۳۴۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ 
دکتر اله‌یاری شهردار رباط‌کریم امروز به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری از مجموعه گلخانه شهرداری، پروژه‌ پارک ترافیک و پایانه حمل و نقل عمومی و پروژه آسفالت مکانیزه معابر سطح شهر بازدید کرد.
سیاست راهبردی شهرداری رباط كریم در جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی
کد خبر : ۳۳۴۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ 
مراسم آیین کلنگ زنی میدان میوه و تره بار حافظ با حضور حجت الاسلام ترابی امام جمعه، دکتر احمدی فرماندار، دکتر اله یاری شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مردم شریف رباط کریم برگزار شد.
مراكز فرهنگی برای تاثیرگذاری نیازمند حضور كارگزاران شایسته و هم‌جنس هستند
شهروندان رباط‌کریم در ۷ ماه اخیر معنای واقعی خدمت شهرداری را حس کرده‌اند مراكز فرهنگی برای تاثیرگذاری نیازمند حضور كارگزاران شایسته و هم‌جنس هستند 
کد خبر : ۳۳۳۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم: در رابطه با فعالیت‌های مختلف شهرداری در طول ۷ ماه اخیر، شهروندان شریف رباط‌کریم با تمام وجود معنای خدمت را حس کرده‌اند و مصداق بارز انجام ماموریت خدمت از نگاه امام خمینی(ره) در شهرستان رباط‌کریم، شهردار شهر است که تمام اقشار مردم حس می‌کنن ...
به روحیه همدلانه كار و تلاش در شهر رباط‌كریم افتخار می‌كنیم
دکتر اله‌یاری، شهرداری باتجربه و فعال در استان تهران به روحیه همدلانه كار و تلاش در شهر رباط‌كریم افتخار می‌كنیم 
کد خبر : ۳۳۳۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
مهندس غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران: از تمام اقدامات خوب و ارزشمند شهردار محترم، اعضای شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار شهرستان تشکر می‌کنم و امیدوارم صمیمیت، همراهی و همدلی میان مسئولان و وفاق میان کارکنان شهرداری برای خدمت بیشتر به مردم تداوم داشته باشد.
۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد
وعده شهردار رباط‌کریم برای ایجاد پردیس سینمایی فرهنگ ۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد 
کد خبر : ۳۳۳۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
دکتر حمیدرضا اله‌یاری شهردار رباط‌کریم: پروژه بهسازی و نوسازی سینما فرهنگ یکی از وعده‌های بنده و مدیریت شهری و یکی از خواسته‌های مهم شهروندان بود که در دستور کار ويژه قرار گرفت و تمام تلاش ما بر ارائه باکیفیت‌ترین خروجی بود و این سینما را به هنرمندان خوب شهر رباط‌کریم تقدیم می‌کنم.
صفحه1از182123456...182.بعدي.برو

6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0