29 تیر 1398 ساعت 15:37

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، دکتر سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم گفت: با توجه به افزایش میزان بارش باران و ورود سامانه‌های بارشی به شهرستان، اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرداری برای امداد رسانی حوادث احتمالی در حالت آماده باش کامل بسر میبرند.

ایشان اظهار داشت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال افزایش میزان بارش‌ها در برخی شهرستان ها و نیز آبگرفتگی های معابر و مناطق مختلف، ستاد مدیریت بحران شهرداری رباط کریم به حالت آماده باش کامل درآمده بودند  که هم اکنون نیز تمامی اعضاء با حضور در محل کار خود، آماده مقابله با حوادث احتمالی هستند.

وی تصریح کرد: پیش از ظهر امروز نیز شخصاً به اتفاق برخی از اعضای ستاد مدیریت بحران با حضور در مناطق مختلف شهربه ویژه مناطق جنوبی شهرستان که احتمال آبگرفتی در آن وجود دارد حضور پیدا کرده و بر نحوه آماده سازی امکانات، لایروبی انهار و کانال‌های انتقال آب نظارت کامل صورت گرفت.

دکتر میرزمانی تأکید کرد: تمامی این اقدامات به منظور حفظ آمادگی برای مقابله با بحران‌های احتمالی است و شهروندان هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

Back to Top

Template Design:Dima Group