01 بهمن 1398 ساعت 11:32

 

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی و رئیس سازمان آتش نشانی باحضور معاونین شهرداری رباط کریم برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهررباط کریم ؛ در سومین جلسه شورای معاونین این هفته شهرداری رباط کریم آقایان ابوالفضل صیفی از سرپرستی معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی و آقای سید رضا موسوی از ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم تودیع و آقایان علی صدری به عنوان سرپرست جدید معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی و آقای ماشاالله فهامی بعنوان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم معرفی شدند.

 

در ابتدای این جلسه سید محمد میرزمانی ضمن تقدیر از عملکرد کلیه حوزه ها گفت: جابجایی هایی که در سطوح مختلف سازمان صورت می گیرد فقط برای بکارگیری از افکار نو و خلاقیت های جدید می باشد و به هیچ عنوان نشان از عملکرد ضعیف شخص ندارد.

 

بنا بر این گزارش شهردار رباط کریم ضمن قدردانی از کارکنان حوزه های مختلف مجموعه شهرداری گفت : گردش شغلی در سلسله مراتب سازمانی با رویکرد افزایش کارایی در سطوح مختلف سازمان امری بدیهی است و با توجه به شرایط فعلی این مجموعه نیاز به همکاری و همراهی همه کارکنان در بخش های مختلف دارد و باید با برنامه ریزی های لازم در اجرای طرح های فرادستی بتوانیم از ایده های نوین و کارآمد استفاده نمائیم.

 

سیّد محمد میرزمانی ادامه داد: در آموزش و توانمند سازی نیروها باید کوشا عمل کرد تا در شرایط مختلف بتوان از فعالیت این نیروها به نحو احسن برای پیشبرد اهداف سازمان استفاده نمود.

 

وی ازتلاشها و زحمات آقای ابوالفضل صیفی در حوزه عمران و آقای سیدرضا موسوی در حوزه آتش نشانی  تقدیر و تشکر نمود و ضمن خیر مقدم به سرپرست معاونت و رئیس سازمان جدید برای آنان آرزوی موفقیت در وظایف محوله نمود .

 

گفتنی است صیفی ضمن عهده دار بودن مسئولیت ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رباط کریم بعنوان مشاور شهردار در امور فنی و عمرانی نیز به خدمت خود ادامه خواهد داد.

 

Back to Top

Template Design:Dima Group