15 خرداد 1399 ساعت 21:48

صبح امروز در ادامه بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان رباط کریم و شهردار منتخب رباط کریم از پروژه های عمرانی سطح شهر از از روند پیشرفت کار و نحوه انجام آن بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، اصغر پارسا، شهردار منتخب رباط کریم ضمن صدور دستورات لازم جهت تسریع در احداث این محور گفت: تعریض جاده کیکاور که سالیان سال مورد مطالبه مردم شریف این منطقه بوده است امروز شاهد اجرای آن در قالب پروژه ای با سرعت شروع شده است و ما با جدیت پیگیر اجرایی شدن کامل آن تا رسیدن به نتیجه ای مطلوب هستیم و تلاش خواهیم کرد در کوتاهترین زمان به بهره برداری برسد.

وي این بازدیدها را در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه ها عنوان کرد و افزود: اجرای هرچه سریعتر و با کیفیت مطلوب طرح  های مختلف عمرانی  که با صرف بودجه قابل توجه انجام می شود باید در برنامه های کاری قرار گرفته شود و مرتب از اینگونه پروژه ها بازدید کرد.

شهردار منتخب رباط کریم ادامه داد: شهروندان محترم با رعایت کامل حقوق شهروندی و با صبر و شکیبایی که در طول اجرای پروژه عمرانی دارند، مسئولیت ما را در خدمت رسانی دوچندان نموده اند و ما موظف به اتمام هرچه سریعتر این پروژه هستیم.

سکاندار مدیریت شهری از تداوم بازدید های میدانی از پروژه های فعال در سایر مناطق طی روزهای گذشته و آتی خبر داد و در پایان بر لزوم تسریع در اتمام پروژه های عمرانی و ترافیکی با رعایت مسائل فنی و کیفیت اجراء و نظارت مستمر بر کارها تأکید نمود.

Back to Top

Template Design:Dima Group