19 تیر 1399 ساعت 02:09

اصغر پارسا، با تأکید به لزوم ساماندهی وضعیت معابر سطح شهر، به اقدامات عمرانی در حال اجرا در زمینه آسفالت ریزی، اجرای کفپوش، پیاده روسازی و جدولگذاری اشاره کرد و از تداوم اقدامات عمرانی به منظور ساماندهی معابر سطح شهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ شهردار منتخب رباط کریم، با تأکید بر لزوم ساماندهی وضعیت معابر سطح شهرگفت: تلاش داریم در کوتاه ترین زمان ممکن ایرادات موجود در معابر و خیابان های اصلی سطح شهر را رفع کنیم.

شهردار منتخب با بیان اینکه بهبود و بهسازی کیفیت آسفالت معابر همواره یکی از مطالبات جدی شهروندان بوده است ادامه داد: خوشبختانه در بحث آسفالت و ترمیم معابر سطح شهر مشکلی وجود ندارد و طبق اولویت بندی در حال انجام ترمیم و آسفالت معابر سطح شهر هستیم.

وی ضمن انتقاد و با تاکید بر اینکه امروزه هزینه آسفالت معابر در شرایطی نیست که بشود یک خیابان را چند بار آسفالت کرد افزود: یکی از نقدهای بسیار مهم ما این است که با وجود اینکه اولویت آسفالت ریزی ما به تمام سازمان های خدمات رسان اعلام میشود و هربار بصورت مکتوب درخواست میشود که چنانچه در معبر ذکر شده، حفاری، تعویض کابل و لوله و یا هر عملیات دیگری دارند تا روز مقرر نسبت به اجرای آن اقدام کنند  ولی باز هم شاهد این اتفاقات هستیم که پس از آسفالت ریزی، حفاری انجام میشود.

سکاندار مدیریت شهری رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: ارتقای کیفیت معابر شهر و ساماندهی و بهسازی آن در اولویت اقدامات عمرانی شهرداری قرار دارد و تلاش می کنیم به منظور خدمات رسانی به شهروندان و جلب رضایتمندی ایشان با اجرای آسفالت ريزی و لکه گيری، پیاده روسازی و اجرای کفپوش و همچنین جدولگذاری، وضعیت معابر سطح شهر را سامان دهیم.

Back to Top

Template Design:Dima Group