19 تیر 1399 ساعت 01:40

همایش تجلیل از طلایه داران ترافیک شهرستان رباط کریم در فرهنگسرای معلم برگزار شد و آخرین راهکارهای جلوگیری از سوانح رانندگی موردبررسی قرارگرفت .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا در حاشیه این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: خدماتی که از روی عشق، ایمان و وجدان انجام می‌شود، ارزش بسیار زیادی دارد و لازم است قبل از هر چیز؛ به واسطه موضوع ترافیک در رباط کریم و ارتباط نزدیکی که با عوامل پلیس راهور داریم از تلاشهای همه نیروهای خدوم نیروی انتظامی علی الخصوص پلیس راهور تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: با توجه به  محدودیت‌های فعلی در شهر رباط کریم، ما را در بحث ترافیکی دچار مشکلاتی هستیم که در اولین فرصت سعی خواهیم کرد طی نشست هایی با کارشناسان پلیس راهور این موارد را مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا بتوانیم هر چه سریعتر مشکلات ترافیکی شهر را به حداقل برسانیم.

شهردار رباط کریم در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: از طرفی که ما موارد ایمنی، بهسازی معابر، نصب علائم ترافیکی ، اجرای سرعت کاه و...را در دستور کار داریم اما نباید از این موضوع غافل شویم که آموزش نوعی پیشگیری است و اگر فرهنگ رانندگی بین مردم رشد نکند، با وجود استاندارد سازی معابر و احداث خیابان‌ها و بزرگراه‌های متعدد باز هم دچار مشکل خواهیم بود.

پارسا به اهمیت امر آموزش مسائل ترافیکی به کلیه اقشار مردم تاکید کرد و افزود: امیدوارم با همکاری نهادها و ارگانهای ذیربط بتوانیم بحث آموزش قوانین ترافیکی را رشد داده و شاهد بیشتر شدن رفتارهای صحیح ترافیکی و به تبع آن کاهش تصادفات و سوانح رانندگی در سطح شهر باشیم.

گفتنی است شهرداری رباط کریم در سالیان گذشته و حال در امر ایجاد مرکز کنترل ترافیک، تجهیز معابر و میادین به علایم و تجهیزات ترافیکی و تقویت حمل و نقل عمومی اقدامات خوبی انجام داده است و افزایش نظم و انضباط ترافیکی با استفاده از این تجهیزات و با همکاری نهادهای ذیربط مثمرثمر خواهد بود.

Back to Top

Template Design:Dima Group