پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم    از  2  
آرشیو تصاویر
نمايش:همه آیتم هادسته بندی ها

موضوع مطالب 
اجرای ویژه برنامه‌های كارناوال شادی با حضور عروسك های نوروزی در دیار كریمان
کد خبر : ۲۸۳۷
شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم در سال جدید شمسی با حرکت کارناوال شادی عروسک های نوروزی در محلات مختلف کهن شهر رباط کریم حال و هوای نوروزی را که امیخته با شور ، نشاط و شادابی است ، در سطح شهر جاری و ساری کرده .
پیام تبریك  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط كریم به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان
کد خبر : ۲۸۳۸
یونس غفاری شهردار ، محمود معبودی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم طی پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به مردم شریف شهرستان رباط کریم تبریک گفتند.
دومین روز از حركت كارناوال شادی عروسك های نوروزی در دیار كریمان
کد خبر : ۲۸۳۶
برای دومین سال متوالی کارناوال شادی عروسک های نوروزی شهرداری رباط کریم در آستانه سال نو شمسی در محلات مختلف دیار کریمان به حرکت درآمد تا نشاط ، شادی و شور نوروزی را برای شهروندان فهیم به ارمغان دهد .
پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط كریم به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال «مهار تورم، رشد تولید»
کد خبر : ۲۸۳۴
یونس غفاری شهردار ، محمود معبودی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم فرا رسیدن عید نوروز ایرانی و سال «مهار تورم، رشد تولید» که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است را به کلیه شهروندان شریف رباط کریم تبریک گفتند.
نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر رباط كریم
کد خبر : ۲۸۳۲
با همت و‌ پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی دیار کریمان ، المانهای متناسب با نوروز در نقاط مختلف شهر نصب شد .
پویش دوست خوب زمین باشیم
کد خبر : ۲۸۳۳
اجرای سومین "پویش دوست خوب زمین باشیم" در راستای طرح استقبال از بهار با حضور سرپرست معاونت خدمات شهر و‌مدیران شهرداری رباط کریم
بسته های تشویقی نوسازی بافت فرسوده
کد خبر : ۲۸۲۸
محتوای بسته های تشویقی نوسازی بافت فرسوده با موضوعات: بازآفرینی یکپارچه در مقیاس بلوک شهری ، نوسازی در مقیاس محورهای اصلی محله ای، نوسازی در عمق بافت فرسوده شهری و نوسازی قطعات غیرقابل تجمیع در دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری شهرداری رباط کریم اعلام شد.
پاكسازی ، رنگ آمیزی و طراحی منحصر بفرد زیرگذر ها و دیوارهای سطح شهر در راستای اجرای طرح استقبال از بهار در دیار كریمان
کد خبر : ۲۸۳۰
سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری رباط کریم در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر گفت : در پی دستور مهندس یونس غفاری شهردار دیار کریمان و به جهت حفظ منظر شهری و پاکسازی سطح شهر از آلودگی های بصری ، رنگ آمیزی و زیباسازی دیوارها و زیرگذر های سطح شهر توسط واحد زیباسازی معاونت خدمات شهر با ...
صفحه1از120123456...120.بعدي.برو

باسلام؛

کاربر گرامی؛ با توجه به روزهای پایانی سال کلیه جلسات ملاقات مردمی در سال 1401 پایان یافته و انشالله از شروع بکار ادارات در سال جدید مجددا آغاز خواهد شد. لذا خواهشمند است در سال جدید جهت ثبت نام به همین صفحه مراجعه فرمائید

از صبر و شکیبایی شما بسیار سپاسگزاریم و پیشاپیش سال نو را خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض مینمائیم


6.0.17.0
گروه دورانV6.0.17.0